Click aici »

Asistenti medicali pediatri ingrijire copil

Nivel cariera
Scoala postliceala
Salariu oferit
1000 EUR
Tara
Saudi Arabia
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
30-01-2012
Data actualizare
30-01-2012

Descrierea postului

Asistenti medicali pediatri pentru ingrijire copil 4-5 luni in Familia Regala.

Cerinte

Asistentele trebuie sa aiba scoala sanitar de specialitate si min. 2 ani vechime. Cunoscatoare a limbii engleze.

CV urile trebuiesc trimise in Limba engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofer contract de munca full time cu un membru al Familiei Regale. Se asigura gratuit : cazare, masa, transport international, asigurari medicale.

Salariu intre 1000 Euro /lunar net ( nu exista taxe si impozite in Arabia Saudita).

Contractul de munca poate sa fie pe 1 an cu posibilitate de prelungire.