Click aici »

Asistenti medicali Emden Germania

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
27-10-2017
Data actualizare
27-12-2017

Medialjob

» 9 joburi noi de la aceeasi firma

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Studii postliceale
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Germana

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Contractul se semneaza pe o perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german. Timpul normal de lucru este de 192 de ore pe luna.

La alegerea candidatului se pot face ore suplimentare platite extra.
Salariu este de 2300 de Euro Brut plus bonusuri lunare.

Cazarea si mesele zilnicie sunt asigurate de angajator contra cost. Costul cazarii si al meselor zilnice difera de la o locatie la alta.
Detalii despre cazare si mesele oferite de angajator puteti gasi aici.
Se lucreaza conform standardelor europene, cu un contract de munca german si plata tuturor asigurarilor sociale.

Aplicare online pe https://medialjob.ro/jobs/asistenti-medicali-emden-germania/

Cerinte

Limba Germana Minim A2
Diploma Asistent
Experienta Minim 6 Luni
Seriozitate