Click aici »

Asistente medicale si ingrijitoare batrani

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Hunedoara, Iasi, Iernut, Ilfov Hunedoara Iasi Iernut Ilfov
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter, Sanatate
Data introducerii
27-05-2016
Data actualizare
27-05-2016

Descrierea postului

Recrutam pentru Anglia asistente medicale.Cerinte-limba engleza nivel  peste conversational , experienta .Se ofera minim 14 lire/ ora in functie de experienta.Fara comision sau taxa de mediere.

Recrutam pentru Anglia infirmiere care pot avea experienta personala cu membrii familiei.Se cere limba engleza nivel conversational.Se ofera 7,40 lire /ora.Fara comision sau taxa de mediere.

Cerinte

Cerinte-limba engleza nivel  peste conversational , experienta pentru asistente medicale si se cere limba engleza nivel conversational.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera minim 14 lire/ ora in functie de experienta.Fara comision sau taxa de mediere pentru asistente medicale. Se ofera 7,40 lire /ora.Fara comision sau taxa de mediere pentru ingrijitoare batrani.