Click aici »

Asistente, asistenti pentru Germania

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, Germany
Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Sibiu, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Iasi Sibiu Timisoara
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
30-11-2009
Data actualizare
30-11-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

angajam pentru clinici medicale private din germania asistente si asistenti medicali cu experienta,nu se solicita nici un fel de comision sau costuri ascunse,oferta foarte serioasa si urgenta.inf.tel.0732890628,id mess,sorin_bussines...mail sorin_bussines@yahoo.com

Cerinte

Calificare in domeniu...
Experienta solida in cardiologie, chirurgie, ATI, reanimare.
Vorbitoare la nivel conversational de limba germana.
Seriozitate si disponibilitate pe termen indelungat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix intre 1300-2000 de Euro, fara comision.
Plata ore suplimentare/ garda.
Calificare prin seminare si congrese.
Asistenta la mutarea din romania in Germania.
Contract pe perioada netederminata.