Click aici »

Asistenta medicala

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
05-02-2015
Data actualizare
12-09-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Asistenta medicala in cabinet stomatologic, program 12-20. Experienta si cunostintele in domeniul stomatologiei reprezinta un plus, dar acceptam si studente la scoala de asistente (fara experienta), insa serioase si motivate sa invete.
Acceptam si studenti in anii terminali, eventual program part-time.
Zona: Aviatiei, sector 1 - Statie metrou Aurel Vlaicu.

Tel. 0722377707

Cerinte

Avem nevoie de o persoana meticuloasa, extrem de ordonata si pedanta, foarte serioasa, pe care dorim sa o motivam sa faca parte din echipa noastra pe termen lung.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se vor face evaluari periodice in primul an: la 1 luna, la 3 luni si la 6 luni. Dupa primul an, la salariul stabilit la interviu si care va creste cu rata inflatiei, se adauga: bonus de fidelitate (la implinirea fiecarui an in firma), bonus de ziua angajatului, bonus de Paste si Craciun.

Trimite CV