Click aici »

Asistenta medicala

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
05-02-2015
Data actualizare
13-04-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Asistenta medicala in cabinet stomatologic, program 8-16 sau 11-19 sau 13-21.  Experienta si cunostintele in domeniul stomatologiei reprezinta un plus, dar acceptam si studente la scoala de asistente (fara experienta), insa serioase si motivate sa invete.
Zona: Aviatiei, sector 1 - Statie metrou Aurel Vlaicu.

Cerinte

Avem nevoie de o persoana meticuloasa, extrem de ordonata si pedanta, foarte serioasa, pe care dorim sa o motivam sa faca parte din echipa noastra pe termen lung.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se vor face evaluari periodice in primul an: la 1 luna, la 3 luni si la 6 luni. Dupa primul an, la salariul stabilit la interviu si care va creste cu rata inflatiei, se adauga: bonus de fidelitate (la implinirea fiecarui an in firma), bonus de ziua angajatului, bonus de Paste si Craciun.

Trimite CV