Click aici »

Asistenta director comercial

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
08-09-2014
Data actualizare
07-06-2021

Descrierea postului

Postul presupune realizarea sarcinilor curente de tip concierge, activitati de teren si activitati specifice unui asistent personal, preluarea activitatilor consumatoare de timp si oferirea unui ajutor valoros sefului direct, cu efecte in imbunatatirea calitatii vietii de zi cu zi.
Este o pozitie de responsabilitate, iar exercitarea ei are un puternic caracter personal.
Scopul relatiei alaturi de conducatorul biroului/cabinetului, este acela de a construi valoare si de a aduce o contributie pozitiva la imbunatatirea activitatii.

Cerinte

- Experienta de tip concierge/organizare calatorii;
- Flexibilitate in privinta folosirii unor stiluri potrivite de relationare cu seful direct;
- Simtul organizarii, atentie la detalii si proactivitate;
- Abilitati superioare de comunicare orala si scrisa;
- O abordare pozitiva, optimism si esti multumita de viata;
- O atitudine relaxata si increzatoare;
- Capacitatea de a oferi celorlalti siguranta ca se pot baza pe tine, in situatia in care primesti lucruri importante de rezolvat;
- Echilibrata mental si psihic, cu un plan de viata, cu dorinta de a te dezvolta si de a invata lucruri noi;
- Rapiditate in raspunsul la solicitari;
- O buna capacitate de a manipula informatii sensibile, confidentiale;
- Flexibilitate in munca si esti deprinsa cu un standard ridicat de integritate;

Si daca esti:
- Determinata;
- Cu initiativa;
- Pozitiva;
- Optimista;
- De incredere, discreta si loiala;
- Naturala.

Daca da, acest job este pentru tine!

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Un cadru excelent pentru dezvoltare;
- O atmosfera de lucru antrenanta;
- Training-uri si teambuilding-uri;
- Logistica necesara pentru efectuarea activitatilor;
- Calatorii de afaceri gratuite;
- O remuneratie motivanta, dupa confirmarea in functie;
- Mediu de lucru placut.