Click aici »

Asistenta birou de traduceri (comercial/vanzari/traduceri)

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Traduceri, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
23-09-2015
Data actualizare
29-12-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat femeilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Preluare comenzi pentru traduceri prin telefon/email sau direct la sediu. Verificarea si corectarea diverselor texte, pregatirea documentelor pentru printare (formatare etc)
Intocmirea facturilor si a bonurilor fiscale. Stabilirea ofertelor de pret, verificarea platilor in programul de facturare.
Deplasari de serviciu la notariat sau la Ministerul Afacerilor Externe, in vederea supralegalizarii documentelor.

Cerinte

Cautam o persoana comunicativa si foarte bine organizata,extrem de punctuala si cu un vocabular elevat.
Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (preferabil limba engleza) reprezinta un avantaj.
Experienta (chiar si minima) in realizarea traducerilor reprezinta, de asemenea, un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix net, pentru inceput 1400lei (renegociabil dupa o perioada)
Bonusuri lunare , in functie de realizari.
Realizarea traducerilor(daca este cazul) se plateste in plus.
Se deconteaza un abonament de transport.
Program Luni-Vineri, 9-18