Click aici »

Asistenta back office, vanzare, promovare echipamente CNC

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Vanzari
Data introducerii
10-05-2010
Data actualizare
10-03-2014

Descrierea postului

Cautam pentru toate orasele cu potential industrial si cu firme de productie in domeniul prelucrarii metalelor si a tablelor ca si debitarea oricarui material persoane serioase cu experienta si talent in comunicarea (telefonica) cu firme si oameni:
- contactarea telefonica de clienti (potenciali)
- urmarireal or telefonica
- preluarea cererilor de oferta (la inceput cu ajutorul unui chestionar)
- trimiterea de oferte standard spre clienti, urmarirea lor telefonica
- tinerea evidentei a ofertelor trimise in MS-Office
- planificarea si organizarea activitatilor dvs. in mod independent

Cerinte

Criteriu decisiv:
Acest anunt e valabil numai pentru persoane care au deja min. 3 ani experienta in domeniul de vanzare echipamente industriale de import sau produse similare!!
Daca nu aveti aceasta experienta, va rugam sa nu ne trimiteti CVul dvs.! Multumim.

- persoane cu aptitudini de intelegere tehnica si comunicare tehnica si pe engleza
- experienta in contactul cu clienti si vanzare echipamente industriale sau altor echipamente.
- aptitudini si experienta in contactare telefonica, achizitie clienti noi, urmarire oferte trimise
- studii superioare SAU calificare la locul de munca
- capacitate inalta de autoorganizare, munca structurata si comunicare
- ambitie, dovada de responsabilitate si seriozitate
- cunostinte MS-Office (Word, Excel min.)
- cunostinte bune de engleza (tehnica)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salar de baza
- beneficii & comisioane pentru fiecare client nou
- premie anuala dupa rezultate
- colaborare stabila pe termen cat mai lung.

Aceasta activitate puteti s-o efectuati si de-acasa cu telefonul dvs.!
Asteptam intrebarile dvs. daca va intereseaza aceasta activitate.