Click aici »

Asistent vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
20-06-2013
Data actualizare
14-04-2016

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Promovare si vanzare servicii in conformitate cu politicile companiei;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori;
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale ale companiei.

CANDIDATUL IDEAL

Jobul consta in activitati de contactare telefonica a firmelor din baza de date, vanzarea telefonica a serviciilor oferite de companie, colectare si actualizare de date standardizate despre companii si introducerea lor intr-o baza de date.

- este nevoie de foarte multa atentie si responsabilitate din partea candidatului

- abilitati foarte bune de negociere si comunicare atat in limba romana cat si engleza sau franceza,

- cunostinte de operare avansata PC, incredere in sine si putere de convingere.

Cerinte

- persoana agreabila, comunicativa, perseverenta si entuziasta
- cunostinte PC, rapiditate in lucru
- experienta in vanzari, avantaj
- orinentare spre rezultate, dorinta de a invata constant lucruri noi
- abilitati de comunicare, spirit de echipa, dinamism, auto-motivare
- abilitati de gestionare a contactelor / relatiilor comerciale, atitudine pozitiva orientata catre client si rezultate