Click aici »

Asistent vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-01-2020
Data actualizare
22-01-2020

Descrierea postului

Recrutam ASISTENT VANZARI pentru clientul nostru, o companie in domeniul importului si distributiei de produse alimentare si nealimentare.

Esti student si cauti un loc de munca flexibil?

Esti o persoana comunicativa, perseverenta, persuasiva si iti place sa interactionezi cu oamenii? Atunci TU esti persoana potrivita.

Descrierea postului:
- Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi firme medii si mari;
- Contactarea posibililor clienti pentru a le prezenta oferta;
- Contribuire la cresterea vanzarilor produselor (prin intermediul e-mailul-ului sau telefonic).

Cerinte

Candidatul ideal:
- o persoana comunicativa, persuasiva si dornica de a interactiona cu oamenii;
- dornica de a invata lucruri noi  si se adapteaza usor;
- volubila si sociabila;
- nivel mediu de cunoastere si utilizare a pachetului Microsoft Office;

Te-am convins ca noi putem contura un viitor stralucit pentru cariera ta? Aplica acum!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- un loc de munca stabil unde se pot invata lucruri noi;
- program flexibil, cu norma intreaga / partiala / internship;
- posibilitati de dezvoltare pe partea de vanzari si colectiv placut.