Asistent vanzari / vanzatoare produse patiserie - LIMBA FRANCEZA AVANSAT

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Constanta, Craiova, Iasi, Tirgu-Mures, Toate orasele Constanta Craiova Iasi Tirgu-Mures Toate orasele
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
24-03-2013
Data actualizare
24-03-2013

Descrierea postului

URGENT - Asistenta vanzari / Vanzatoare produse tip patiserie si receptionera / hostesa centru SPA / fitness ptr a lucra in FRANTA, cu experienta si limba franceza avansat - (se recomanda si permis de conducere cat B).

Cerinte

OBLIGATORIU Limba franceza avansat -
Experienta in vanzari, abilitate a lucra cu banii
Permis de conducere B - un avantaj
Locul muncii: Franta - zona BRIVE la Gaillarde
Aspect fizic placut.

Oferta (bonusuri, beneficii)

castig total lunar net : 1120 Eu
Cazare si transport asigurate gratuit.