Click aici »

Asistent vanzari showroom tamplarie pvc si aluminiu

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-06-2015
Data actualizare
16-05-2017

Descrierea postului

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.
- intocmeste documentele comerciale;
- raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti si de transmiterea documentelor de vanzare;
- urmareste derularea si finalizarea contractelor.

Cerinte

- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- permis de conducere categoria B, ar fi un avantaj.
- cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se discuta la interviu