Click aici »

Asistent vanzari marmura granit

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Comert, Vanzari
Data introducerii
31-01-2011
Data actualizare
31-01-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Comert, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Compania noastra dispune de 3 locuri noi de munca pentru un nou showroom deschis in Piatra Neamt.

In showroom-ul vor fi prezente piese de mobilier din fier forjat si piatra naturala la care se adauga produsele principale alte companiei: artizanale onix, blaturi marmura-granit-travertin, scari interioare/exterioare, glafuri piatra naturala, balustri marmura-granit-travertin, seminee marmura-granit-travertin etc.

Showroom-ul se va deschide in luna mai.

Cerinte

Vanzare marmura granit

- cunostinte minime de amenajari interioare;
- cunostinte minime de calcule, masuratori, proiecte etc;
- cunostinte PC: cunostinte aprofundate de excel, word, power point si outlook.
- experienta in negocieri, relatii cu clientii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix oferit in avans si lichidare;
- posibilitate de avansare rapida;
- telefon de firma.