Click aici »

Asistent vanzari magazin online

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Comert
Data introducerii
20-09-2016
Data actualizare
20-09-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 7 intrebari.

Descrierea postului

Persoana angajata se va ocupa in principal de comercializarea produselor noastre, ceea ce presupune:
- vanzarea de produse electronice in cadrul magazinului offline;
- pregatirea comenzilor din mediul online si expedierea acestora;
- aranjarea produselor la raft;
- relationarea cu clientii, pregatirea produselor;
- incasare bani si operare pe casa de marcat, facturare;
- consilierea clientilor in alegerea produselor;

Cerinte

- buna cunoastere a limbii engleze;
- buna cunoastere a pachetului Microsoft Office;
- persoana bine organizata si capabila sa ia decizii prompte;
- abilitati de comunicare si interactiune cu oamenii;
- orientare catre client si nevoile acestuia;
- spirit de echipa si adaptabilitate;
- responsabilitate, seriozitate si implicare;

Constituie un avantaj cunostintele in unul dintre urmatoarele domenii:
- electronica / IT;
- vanzari;
- marketing;
- jurnalism;
- design/grafica;
- inginerie;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Job-ul este full-time, insa programul de lucru este flexibil si se adapteaza in functie de nevoile si preferintele fiecarei persoane. Activitatea se desfasoara in cladirea de birouri zona Leu, incinta APACA, sector 6 (aproape de statia de metrou Politehnica).

Oferim:
- bonusuri si alte beneficii;