Click aici »

Asistent vanzari Altex

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Bacau, Braila, Buzau, Oradea, Timisoara Bacau Braila Buzau Oradea Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
29-08-2008
Data actualizare
29-08-2008

Descrierea postului

ALTEX angajeaza persoane dinamice si motivate sa se alature liderului pietei de electronice, electrocasnice, IT&C si multimedia din Romania.
Te invitam sa faci parte dintr-o echipa pentru care clientul este intotdeauna pe primul loc, obiectivul nostru fiind sa oferim cele mai bune solutii si servicii.
Stim ca indeplinirea promisiunilor depinde cel mai mult de noi.

Daca si tu crezi in acest obiectiv aplica acum pentru postul de Asistent Vanzari.

Principalele responsabilitati:
-Promoveaza si vinde produsele din magazin
-Consiliaza clientii in alegerea produselor
-Asimileaza rapid informatiile despre produsele comercializate

Cerinte

-Minim studii medii (diploma de bacalaureat)
-Bune abilitati de comunicare
-Orientare catre client
-Cunostinte operare PC
-Varsta minima: 21 ani

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera:
-Pachet salarial motivant
-Cursuri de pregatire profesionala
-Posibilitati de promovare in cadrul companiei
-Mediu de lucru placut