Asistent sau Asistenta cu specializarea sala de operatie sau terapie intensiva

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, Germany, Switzerland
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
19-02-2013
Data actualizare
00-00-0000

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati:
- Munca in spital.
- Asistenta si ingrijire medicala profesionista.
- Exactitate si constiinciozitate in indeplinirea atributiilor.
- Cooperare cu pacientii si familiile acestora, medicii si restul personalului.

Cerinte

- Formare profesionala ca si asistent medical.
- Formare educationala nivel, postliceal cu 5 ani experienta, bachelor sau master.
- Tinerii absolventi pot de asemenea aplica.
- Candidatii din toate orasele sunt bineveniti.
- Cunostinte bune de limba germana, cel putin diploma nivel B1, de preferat certificat de limba B2.
- Experienta consacrata.
- Abilitati de comunicare, disponibilitate si flexibilitate.
- Abilitatea de a lucra in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv si motivant.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.
- Sprijin si finantare pentru recunoasterea diplomelor.
- Nivel de viata ridicat.