Click aici »

Asistent resurse umane (posibilitate part-time)

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
29-08-2008
Data actualizare
16-10-2008

Descrierea postului

- administrarea bazei de date cu candidati
- pregatirea anunturilor de recrutare pentru posturile disponibile
- contactarea candidatilor
- activitati administrative specifice

Cerinte

- student sau absolvent (preferabil profil socio-uman)
- bune cunostinte de limba engleza
- cunostinte operare PC (Word, Excel)
- persoana organizata, dinamica, motivata, cu bune abilitati de relationare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program part-time flexibil cu posibilitatea de transformare in full-time
- training si posibilitati de dezvoltare

Puteti trimite direct Cv-ul dvs. prin e-mail la cv@humanrent.ro (specificand in subiectul mesajului postul pentru care aplicati).