Click aici »

Asistent Proiect Calitativ

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Marketing, Resurse umane
Data introducerii
15-10-2010
Data actualizare
27-10-2010

Descrierea postului

Asistentul de proiect lucreaza in departamentul Field Calitativ si are urmatoarele responsabilitati:
-realizeaza verificarile telefonice si confirmarile pentru focus-grupuri si interviuri in profunzime;
-coordoneaza operatorii de teren(realizeaza instructajul,monitorizeaza activitatea);
-mentine legatura permanenta cu operatorii de teren.

Cerinte

-absolvent(a) studii superioare,preferabil sociologie,psihologie,marketing;
-experienta in marketing research constituie un avantaj;
-persoana dinamica,cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
-foarte buna capacitate organizatorica;
-gandire analitica;
-responsabilitate;
-capacitatea de a lucra sub stres,cu termene limita si respectarea acestora.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-echipa tanara si dinamica;
-salariu motivant.