Click aici »

Asistent PR

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Publicitate/PR
Data introducerii
28-01-2010
Data actualizare
08-04-2010

Descrierea postului

Asistent PR pentru o agentie de promovare ONLINE, si salon de infrumusetare corporala.

Candidatul selectat va fi interfata intre clienti si noi.

Cerinte

Aspect fizic deosebit,
Abilitati de comunicare.
Fotogentica.

Oferta (bonusuri, beneficii)

500 Euro net;
Sansa de a reprezenta imaginea unei marci, a unui produs, etc.
Sansa de a aparea pe coperta unei reviste de succes, etc.
Pentru mai multe detalii accesati site-ul www.xplosivebody.ro, si completati formularul de la rubrica cariera, sau trimiteti email pe adresa cyaneamodels@yahoo.com !

Mult succes !