Click aici »

Asistent medical

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
28-02-2013
Data actualizare
15-04-2013

Descrierea postului

Angajam asistent medical full time pe perioada determinata pentru programul de testare; experienta in recoltare de probe de sange reprezinta un avantaj.

Cerinte

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviul de triere si ulterior la interviul aprofundat. Apreciem reflectarea corecta a studiilor si a experientei profesionale in CV. Cautam persoane comunicative, capabile sa indeplineasca sarcini multiple, disponibile pentru deplasari in afara localitatii, chiar si in afara programului de 8 ore. Studiile de specialitate (dreptul de libera practica) sunt obligatorii. Experienta, fluenta in lb. engleza si operarea pe calculator constituie avantaje.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Puteti trimite CV-urile (format clasic, nu european) la adresa: office@baylor-romania.ro sau pe fax, la numarul: 0241/691.730.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0241/691.730.