Click aici »

Asistent medical personal ATI

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
29-11-2013
Data actualizare
29-11-2013
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Studii postliceale
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Ingrijire bolnavului cu probleme grave : renale, cerebrale si cardiace.

Cerinte

- engleza avansat OBLIGATORIU.
- minim 3 ani vechime in specialitate
- persoana dinamica, responsabila, organizata, initiative, apropriata de bolnav
- profesionalism, integritate, pasiune pentru profesie
- chiar si pensionar
- disponibilitate pentru plecari in strainate

Oferta (bonusuri, beneficii)

Negociabil dupa interviu