Click aici »

Asistent Medical, Infirmier pentru Marea Britanie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
29-09-2015
Data actualizare
20-08-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Asigurarea ingrijirii pacientilor din casele de batrani sau de ingrijire a persoanelor cu diferite cu diferite dizabilitati, sub indrumarea si supravegherea si indrumarea unui Manager sau a unei persoane calificate in acest domeniu;
De a prelua diferite activitati pentru buna functionare a locului de munca, dupa cum e prevazut in contract.
To provide care for the service users under the guidance and supervision of the Home Manager, trained nursing staff and senior care assistants; and to undertake other activities to assist in the running of the Home as required.

Cerinte

Nivel mediu limba engleza;
Cazier judiciar;
Interes si intelegere pentru pacienti;
Spirit de echipa;
Intelegerea a ceea ce inseamna Igiena si Protectia Muncii;
Genuine interest in working within a caring environment
Ability to communicate effectively at all levels.
Team Player
Willingness to participate in vocational training programmes
Satisfactory police check and check against the ISA list (where applicable)
Basic understanding of the Health and Safety at Work Act

Oferta (bonusuri, beneficii)

Job-uri full time (minim 36 ore/saptamana)!
Salariu minim Infirmier lire 6.50/ora (39RON/ora)
Salariu minim Asistent lire 12/ora(72RON/ora)
Concedii platite (28 zile lucratoare)
Posibilitatea de a face ore suplimentare
Fara comision!!
Nu percepem nici un comision de la Dvs!!
www.power-international-recruitment.co.uk
Tel: 0044 7803 491 480