Click aici »

Asistent medical generalist

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
29-08-2016
Data actualizare
09-06-2020

Descrierea postului

1 POST de Asistent medical generalist, cu experienta copii si folosit calculatorul pentru raportari CASMB, sala operatie, ATI, EKG, holtere, ecografie generala, cardiaca, cardio-vasculara doppler color.

Participa la examene si tratamente alaturi de medici in regim ambulator si spitalizare de zi. Experienta in domeniul chirurgical si/sau ATI si activitate de cabinet consultatii, tratamente, analize, audiometrie, ekg, ecografii, calculator, raportari CASMB.

Cerinte

Cunostinte nivel mediu sau avansat, chiar si pensionari, persoana energica, cooperanta, apropiata de bolnavi, cu o buna integrare in colectiv, cunostinte calculator.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu bun, negociabil, bonusuri banesti, eventual si ore suplimentare.