Click aici »

Asistent medical cu PIN sau PRN in UK

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
26-05-2016
Data actualizare
26-05-2016

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Recrutam asistenti medicali cu PIN sau cu PRN (in asteptarea PIN-ului) pentru azile de pe intreg teritoriul Marii Britanii: London, Liverpool, Manchester, Leeds, Oxford, Cambridge, Glasgow, Bristol, Cardiff, Edinburgh, Coventry, York, etc.
Important! Nu pecepem comisioane/taxe! Interviul cu angajatorul va fi sustinut pe Skype

Cerinte

-Diploma de asistent medical-obligatoriu si PRN sau PIN
-Experienta nu este necesara, deoarece se ofera training gratuit
-Se accepta si proaspat absolventi ai Scolii de asistenti
-Disponibilitate la ture de lucru de zi,cat si de noapte

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Contract pe un an, cu posibilitate de prelungire
-Salarizarea se face astfel:
Pentru Senior Carer(Candidati cu PRN-inregistrati la NMC, insa care nu au primit PIN)-plata se face cu 8.30 lire/ora
Pentru Registered Nurse(Candidati care au primit PIN)-plata se face cu 14.00 lire - 15.50 lire/ora
-Bilet de avion oferit gratuit
-Cazare: 1 luna cazare gratuita
-Depozit nerambursabil de 400 de lire
-Concediu de 28 de zile
-Se lucreaza 44 de ore/saptamana
-Perioada de formare de 2-4 saptamani(training gratuit) si perioada de proba: 3 luni