Click aici »

Asistent medical BFT / masaj la birou

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
09-01-2015
Data actualizare
19-01-2017

Descrierea postului

Angajatul se deplaseaza impreuna cu kinetoterapeutii si fizioterapeutii de la Masajmed la sediul firmelor cliente, unde presteaza sedinte de masaj la birou ? masaj pe scaun / chairmassage / masage on site; combinat cu stretching si mobilizari articulare. Se ingrijeste de creierea unui ambient placut prin muzica de relaxare si igenizarea scaunului de masaj, anunta departamentul de HR atunci cand o persoana nu se prezinta la sedinta de masaj la birou pentru a putea fi inlocuita. Se informeaza de la beneficiar despre eventualele probleme de sanatate, si-si adapteaza programul de masaj pe scaun in functie de nevoile acestuia si de abordarea terapeutica in cazul unui diagnostic, astfel masajul pe scaun va fi un masaj medical.

Cerinte

experienta in domeniu medical, igiena personala maxima, seriozitate, promptitudine, discretie, amabilitate si buna dispozitie