Click aici »

Asistent Marketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
26-02-2013
Data actualizare
24-11-2014

Descrierea postului

- Elaboreaza si implementeaza strategia de marketing si comunicare in functie de strategia de business a companiei
- Analizeaza piata de profil si identifica cele mai potrivite canale de comunicare pentru promovarea companiei si a serviciilor
- Realizeaza materialele de prezentare si promovare
- Monitorizeaza mass-media si trimite informatiile de interes catre persoanele interesate din companie
- Elaboreaza si actualizeaza continutul site-ului companiei

Cerinte

- studii finalizate;
- experienta in Marketing (cunoscator al programelor Photoshop si Corel);
- limba engleza- avansat;
- cunostinte operare PC;
- nefumator;
- persoana proactiva, cu initiativa, responsabila, entuziasta, adaptabila, flexibila, orientata spre rezultate
- permis categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru dinamic, profesionist
- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Pachet salarial atractiv