Click aici »

Asistent Marketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
25-01-2021
Data actualizare
25-01-2021

Descrierea postului

Responsabilitati:

- Participare la conceperea mesajelor si realizarea materialelor de promovare a imaginii site-ului si companiei, prin propunerea si asistarea la realizarea grafica a acestora;
- Sa contribuie la implementarea planului de marketing stabilit la nivelul intregii companii Sa intretina bazele de date, sa dezvolte politici de fidelizare a clientilor existenti si sa urmareasca feed-back-ul acestora;
- Sa monitorizeze activitatile de promovare;
- Sa contribuie la realizarea campaniilor de promovare a noilor produse lansate; - Sa execute alte activitati in legatura cu indeplinirea sarcinilor de serviciu precizate de persoanele care au acest drept.

Cerinte

- Experienta in comertul online;
- Capacitatea de a lucra in echipa, dar si individual;
- Gandire strategica si competente in masurarea si monitorizarea campaniilor;
- Cunoasterea domeniului online (social media, marketing afiliat, email marketing, facebook ads, SEO, Google AdWords, Google Analytics);
- Minim 6 luni experienta in dezvoltarea si optimizarea site-urilor;
- Minim 1 an experienta in design grafic: cunoasterea programelor Corel, Canva, Photoshop si Adobe Fireworks, Adobe Ilustrator, etc.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv;
- Telefon de serviciu;
- Transport asigurat;
- Posibilitatea de colaborare full time/part time sau remote.

Pentru mai multe informatii va rugam sa trimiteti CV-ul impreuna cu o descriere de maxim 100 de cuvinte despre experienta in grafica pe adresa cristina.neagoe@pro-natura.ro cu subiectul Post Asistent Marketing.

Nu scrieti in privat!
Multumesc.

Trimite CV