Click aici »

Asistent Marketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
26-12-2016
Data actualizare
26-12-2016

Descrierea postului

Candidatul ideal elaboreaza  si  pune  in  practica in  acord  cu administratorul, strategii de marketing pentru  recunoasterea , dezvoltarea  si intarirea increderii colaboratorilor,  partenerilor  de afaceri  interni  si  externi.

Asigura  operatiuni  de  secretariat, intra  in contact  telefonic/ mail cu  partenerii interni si  externi.

Pozitia oferita  presupune  deplasari zilnice cu  automobilul de serviciu la  diferite puncte de lucru din judetul  Constanta.

Cerinte

Absolvent/a a unei  facultati   de  marketing !

Experienta  nu  este  obligatorie  dar  constituie un  avantaj mai  ales  daca  ati mai  lucrat  intro agentie  de  Crewing sau agentie  plasare   de  personal .

Limba  engleza -nivel conversational (limba  germana constituie un  avantaj)

Permis cat. B cu reale   abtitudini de   manevrare a automobilului .

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonusuri   pentru  realizari
automobil de  serviciu
oportunitate reala  de  avansare in cadrul  firmei
sprijin pentru  dezvoltare personala si profesionala.