Click aici »

Asistent marketing vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing
Data introducerii
27-01-2020
Data actualizare
27-01-2020

Descrierea postului

Ce va face aceasta persoana?
- E-mail-uri & telefoane
- Corespondenta (posta, curier etc.)
- Aprovizionare (birotica etc.)
- Mentinerea relatiei cu furnizorii, clientii
- Intocmirea de oferte tehnico-comerciale catre clienti

Cerinte

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana ca sa fie si ea si noi multumiti de colaborare?
-  Sa stie sa zambeasca.
-  Sa fie dispusa sa invete.
-  Sa fie organizata si atenta la detalii? foarte atenta!
-  Sa fie harnica. Lenea nu are ce cauta la noi in firma.
-  Sa fie descurcareata si persistenta. Cand ii dam o situatie de rezolvat sa nu se opreasca pana nu gaseste solutia.
-  Sa stie sa vorbeasca frumos la telefon si sa scrie frumos (educat si corect).
-  Sa fie disponibila sa lucreze in echipa si sa ii ajute pe ceilalti din firma.
-  Sa stie engleza la nivel de conversatie.
-  Sa stie sa conduca si evident, sa aiba si carnet. Din cand in cand va fi nevoie sa rezolve diferite sarcini si va trebui sa foloseasca masina pentru asta.
-  Facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa, da.
-  Poate sa fie proaspat absolventa, masteranda sau chiar studenta. Nu conteaza varsta? numai atitudinea!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce oferim?
1. Salariu fix
2. Tichete de masa si cadou
3. Atmosfera de lucru placuta