Click aici »

Asistent Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
22-02-2013
Data actualizare
22-02-2013

Descrierea postului

Compania angajeaza pe anumite proiecte in mai multe localitati din tara asistenti manageri pe anumite domenii.Se lucraza part-time dar si full-time cu contract de munca pe perioada nedeterminata sau pe proiecte de tipul project based pe o perioada de 1- 2 ani.Sunt proiecte pe partea de consultanta.

Cerinte

cunostinte bune operare PC MSOffice WORD, EXCEL, navigare internet
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- actualizarea bazei de date documente
- rezervari hotel parteneri externi, etc.
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Oferta (bonusuri, beneficii)

In functie de proiectul penytiu care o sa fiti selectat :fonduri structurale sau mediere se pot castiga bonusuri/comisioane consistente.