Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
02-12-2011
Data actualizare
18-01-2012

Descrierea postului

SAMI GROUP este o companie caracterizata prin profesionalism, seriozitate, promptitudine, flexibilitate, specializata in consultanta, intermediere si asistenta juridica pentru incheierea tranzactiilor imobiliare.

Principala activitate este aceea de a prelua o parte din sarcinile managerului pentru a usura munca acestuia.

Cerinte

- cuno?tin?e de baz? ale calculatorului ,cum ar fi word, email, aplica?ii pe internet
- Mod de gndire orientat spre client
- Abilitate dezvoltat? de a rezolva problema ( abordare logic?, analitic?)
- Abilit??i de comunicare (argumentare concis? ?i logic?, abilitate de a observa pasiv ?i eficient)
- Deschisa la noi provoc?ri
- O persoana open-mind, joviala
- Confidentialitate
- Abilitatea de a retine/cunoaste produsele ?i serviciile companiei
- Abilitate n respectarea termenelor si regulilor interne
- Spirit de echip?.