Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
07-10-2011
Data actualizare
27-10-2016

Descrierea postului

Responsabilitati:
-Asistenta in coordonare si controlul lucrarilor contractate;
-Elaborare si urmarire incadrare in graficul de lucrari;
-Intocmire documentatii receptie lucrari si carte tehnica (inclusiv as-built);
-Elaborare, transmitere si urmarire situatii/liste de lucrari;
-Analize-situatii pe bugete lucrari;
-Intocmire rapoarte si minute de sedinte;
-Managementul rezolvarii deficientelor/reclamatiilor;

Cerinte

Candidatul ideal:
*Experienta in incheierea, urmarirea contractelor, lucrarilor, situatiilor de lucrari, in domeniul instalatiilorsi/sau domeniu conex;
*Experienta in gestionarea documentelor/documentatiilor si realizarea de analize comparative;
*Abilitati de comunicare si negociere;
*Bune abilitati de comunicare in limba engleza; cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj;
*Cunostinte de utilizare Word, Excel, Outlook, Microsoft Project - constituie un avantaj.
*Rezistenta la stress, disponibilitate la program prelungit (dupa caz)
*Studii tehnice de specialitate -constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii
- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru profesionist.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.