Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
09-09-2009
Data actualizare
14-05-2014

Descrierea postului

Persoana care o cautam:
Lucreaza dupa pasi concreti si termina lucrurile pe care le începe;
Nu se fereste de activitatile care se repeta zilnic;
Ii place sa primeasca feedback si sa se consulte cu echipa;
Vede usor greselile ?i îi plac detaliile;
Lucreaza bine atat singur, cat si in echipa;
Observa lucrurile care pot fi îmbunatatite si gaseste repede solutii;
Evita amanarea si propune idei noi;
Jongleaza bine cu cifre si statistici;
Gande?te analitic si nu pierde ocazia unei argumentari logice;
Nu este adeptul schimbarilor bruste, dar îi place sa finiseze procesele;
Vrea sa devina din ce in ce mai bine pregatita in munca pe care o face si ii place sa invete lucruri noi.
Are o abordare pozitiva asupra vietii si este increzatoare ca visele pot fi atinse

Cerinte

Implementeaza produsele firmei în mediul online;
Participa direct la vanzarea produselor. raspunde la telefoanele clientilor si ofera informatiile necesare vanzarii. intocmeste rapoarte saptamanale, lunare pe care le transmite managerului.
Urmareste indicatorii de rezultate ?i sursele acestora;
Transmite statusul indicatorilor Manager.
Asigura livrarea produselor catre client.
Comunica permanent cu colegii de la contabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim:
Mediu de dezvoltare ?i crestere - Stabilitate ?i o atmosfera placuta de lucru,
Salariu adecvat activitatii prestate - Calculator - Telefon - Birou