Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
09-06-2021
Data actualizare
09-06-2021

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Secretariat/Administrativ
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Principalele tipuri de activitati:

1. Secretariat

Evidenta / inregistrare / scanare / redactare / organizare documente
Activitati de corespondenta online si offline cu clienti si furnizori
Necesar consumabile birou/cumparaturi
Protocol vizitatori si alte activitati specifice zonei de secretariat.

2. Contabilitate primara

Facturare, emitere bonuri de casa, introducere facturi furnizori
Emitere rapoarte lunare casa de marcat
Evidenta registru de casa
Organizare dosare contabile, situatii de cont clienti/furnizori
Evidenta facturi incasate/neincasate
Transmitere notificari
Evidenta deseuri menajere si reciclabile
Depunere diverse declaratii si alte activitati specifice ariei de contabilitate primara

3. Suport alte departamente

Intocmire si evidenta contracte, anexe si procese verbale
Preluare/procesare comenzi telefonice, on-line, e-mail:
- contactare clienti confirmare comanda
- intocmire factura si alte documente de expeditie
- pregatire colete pentru livrare
- predare colete curier.

Activitati de inventar, verificare periodica stocuri
Intocmire ordine deplasare si deconturi
Evidenta pontaj si bonuri de masa
Receptionare aparate service
Sustinerea activitatii celorlalte departamente.

Cerinte

-capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
persoana dinamica, activa,
-capacitate de sinteza si analiza
-operare calculator

Oferta (bonusuri, beneficii)

- iti oferim un salariu corect, corelat cu piata, bonuri de masa;
- te vom ajuta sa te dezvolti personal si profesional deoarece esti important pentru noi si vrem sa crestem impreuna;
- vei lucra intr-o atmosfera placuta alaturi de oameni care te vor sprijini pas cu pas sa fii mai bun in fiecare zi.