Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
30-07-2018
Data actualizare
30-07-2018

Descrierea postului

Cautam o persoana dinamica, intuitiva, organizata, dornica de a invata lucruri noi, o persoana cu abilitati de comunicare si atenta la detalii, care sa corespunda nevoilor noastre de mai jos.

- capacitatea de a oferii strategii pentru optimizarea activitatii
- capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice, corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- intretinerea relatiei cu notariatul si banca
- achizitionarea de materiale

Cerinte

- Sex Masculin
- Minim 1 an experienta in domeniu
- Carnet de conducere categoria B obligatoriu
- Studii superioare tehnice de specialitate - constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu fix
- Bonusuri in functie de performante