Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Sfantu Gheorghe Sfantu Gheorghe
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
12-03-2018
Data actualizare
12-03-2018

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- cunostinte bune operare PC MSOffice - WORD, EXCEL, navigare internet
- limba engleza (nivel mediu)
- atentie catre detalii
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, e-mail
- actualizarea bazei de date documente
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Cerinte

Studii medii;
- Cunostinte de operare PC (dexteritate si rapiditate);
- Flexibilitate;
- Pachetul office (excel si word);
- Atentie la detalii;
- Limba engleza nivel mediu.

Locatia postului : punct de lucru Araci, jud Covasna