Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
07-03-2018
Data actualizare
08-05-2018

Descrierea postului

- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;

- organizarea agendei Directorului General;

- organizare comunicatii (fluxul documentelor) interne si externe;

- organizarea si actualizarea bazei de date;

- inregistrari contabilitate primara, calculul costurilor, analiza contabila, realizare stoc, etc;

- indeplinirea activitatilor zilnice de asistent manager.

Cerinte

- studii superioare (constituie un avantaj facultate cu profil economic);

- cunostinte contabilitate;

- abilitati de comunicare verbala si scrisa, capacitate foarte buna de relationare atat cu clientii cat si cu colegii;

- cunostinte de limba engleza (scris, citit si vorbit);

- cunostinte operare calculator (Excel, Word, PowerPoint, Outlook);

- capacitate de invatare rapida, aptitudini de planificare, control si de organizare a timpului, sarcinilor si a locului de munca;

- capacitate multitasking si de a respecta termene limita, atentie la detalii;

- experienta anterioara pe o pozitie similara constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- un mediu de lucru modern si placut;

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere;

- pachet salarial in functie de experienta, realizari.

Trimite CV