Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
01-03-2018
Data actualizare
01-03-2018

Descrierea postului

Asistenta Directorului General - Exclusiv pentru persoane din Mun. Bacau

OFERIM SI DORIM SERIOZITATE!

Responsabilitati:
- managementul documentelor si al arhivelor
- mentinerea legaturii cu clientii companiei
- trimiterea de oferte
- intocmire si trimitere de documente diverse (adrese, email-uri, fax-uri, facturi, etc.)
- activitati de facturare
- alte activitati de comunicare, reprezentare
- operare calculator
- CV cu FOTOGRAFIE

Cerinte

Exclusiv pentru persoane din Mun. Bacau
- buna capacitate de organizare
- adaptabilitate si capacitate de lucru in echipa
- bune abilitati de comunicare
- cunostinte de economie si contabilitate - nivel de baza
- cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Mozilla, Google Crome, etc, Mail, etc.)
- corectitudine, seriozitate, receptivitate, spirit de echipa, responsabilitate
- avantaj pentru cunostinte de Limba Italiana si/sau Engleza
- avantaj pentru detinere de permis Cat. B