Click aici »

Asistent Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
05-12-2017
Data actualizare
05-12-2017

Comvex Sa

» 3 joburi noi de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Responsabilitati:
Asigurarea suportului general pentru activitatea desfasurata de catre Directorul general si indeplinirea sarcinilor administrative specifice.

- Asista activitatile curente ale Directorului general (corespondenta, FAX, copiere, mail);
- Gestioneaza fluxul de documente care necesita aprobarea/semnatura Directorului general prin verificarea corectitudinii si completitudinii documentelor;
- Organizeaza si pregateste documentele, rapoartele si corespondenta interna si externa prin sortarea, inregistrarea, expedierea documentelor, corespondentei etc.;
- Asigura interfata cu celelalte departamente ale companiei cat si cu partenerii externi-contractuali.

Cerinte

- Studii: superioare;
- Cunostinte bune de operare Microsoft Office;
- Persoana cu bune abilitati de planificare, organizare si comunicare;
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv;
- Dezvoltarea profesionala si posibilitati de promovare.

Trimite CV