Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
27-10-2017
Data actualizare
27-10-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Organizare si derulare activitati zilnice de secretariat si administrative;
- Desfasurare activitati de protocol atunci cand situatia impune;
- Inregistrari contabilitate primara;
- Documentare si intocmire diverse situatii pentru partenerii firmei (confirmari, organizarea documentelor, corespondentei etc);
- Elaborare documente specifice activitatii;
- Intocmire rapoarte prestabilite atat ca forma cat si ca termene de finalizare;
- Participare la organizarea anuala a arhivei societatii;
- Mentinere legaturi cu anumiti parteneri ai societatii.

Cerinte

- Minim studii liceale finalizate;
- Experienta minima in activitati de secretariat;
- Cunostinte de limba engleza;
- Experienta in inregistrari contabilitate primara constituie un avantaj;
- Cunostinte de utilizare PC (Pachetul MS Office - Word, Excel, Power Point);
- Confidentialitate, loialitate, capacitate de sinteza, abilitati sociale, abilitati de multitasking, abilitati organizatorice;
- Respect pentru termene limita si proceduri.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariul fix;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Telefon mobil.