Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
06-09-2017
Data actualizare
01-04-2020

Descrierea postului

Lucreaza direct in ERP pentru activitatile curente.
Mentine un dialog deschis cu clientii la telefon si email.
Completeaza sau intocmeste documentele necesare departamentului tehnic, contracte, fise tehnice, licitatii, procese verbale, certificate.
Realizeaza oferte tehnice, devize de service si comenzi intr-un anumit tipic.
Centralizeaza si raspunde solicitarilor clientilor.
Realizeaza traduceri tehnice in romana/engleza.

Cerinte

Echipa noastra creste!
Cautam o persoana dinamica, perseverenta si cu dorinta de a acumula o multitudine de informatii intr-un domeniu nou. De baza este o gindire logica, corecta si punctuala. De asemenea, socializarea formala si informala este o necesitate. Noul nostru coleg trebuie sa fie atent la detalii si termene limita. Cunoasterea limbii engleze/germane este o necesitate, precum si utilizarea PC-ului: Windows, pachetul Office, baze de date, ERP.