Click aici »

Asistent Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
28-02-2017
Data actualizare
28-02-2017

Descrierea postului

Suntem o companie artistica-teatrala, organizam piese de teatru, filme, spectacole de divertisment, evenimente mondene, televiziune.

Descriere responsabilitati:
- Direct responsabil de eficienta strategiei de comunicare
- Participa la Planificarea, implementarea si optimizarea campaniilor de marketing online
- Monitorizeaza si evalueaza lunar toate activitatile on-line. Propune masuri corective.
- Identifica principalele evenimente on-line care pot servi atingerii obiectivelor de business. Recomanda participari pe baza profilului audientei
- Semnaleaza tendinte, idei de dezvoltare, nevoi de piata neacoperite de concurenta, sau modificari in comportamentul de afisare.
- Colaboreaza cu agentiile si alti parteneri in promovarea unei imagini coezive, unitare, in mediul on-line.
- Participa la creare continut social media; generarea de campanii pe platforme de social media Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn

Cerinte

- studii superioare
- abilitati dezvoltate de comunicare si interactionare
- cunostinte de operare PC (pachetul office avansat)
- abilitati de a transmite informatii/cunostinte coordonatorilor(actori, manageri, directori, persoane publice)
- atentie extrema la detalii si calitate
- persoana activa, organizata
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- implicare in munca de echipa si dornica sa se dezvolte profesional
- calitati de team-leader
- apreciem initiativa, implicarea si ambitia
- pozitiva si zambitoare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + bonusuri in functie de rezultatele obtinute.