Click aici »

Asistent Manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
06-02-2017
Data actualizare
06-02-2017

Descrierea postului

- Asigura un flux informational eficient intre managerul companiei, departamentele din cadrul sediului central si punctele de lucru;
- Organizeaza intalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol ;
- Redacteaza documente, rapoarte, informari, comunicari generale;
- Inregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, corespondenta;
- Inregistrarea documentelor interne (adeverinte, memo-uri) si distribuirea lor catre departamentele respective;
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii (papetarie, telefonie mobila, etc..);
- Traduceri.

Pachet salarial/beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru placut si profesionist.

Cerinte

- Studii superioare;
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (scris, vorbit);
- Cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj;
- Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
- Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;
- Constituie avantaj experienta in marketing/ mass media;
- Tinuta business;
- Fluenta verbala;
- Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
- Loialitate si confidentialitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet asigurare privata de santatae