Click aici »

Asistent Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
19-09-2016
Data actualizare
16-10-2018

Descrierea postului

Operator PC, introducere date, procesare documente si activitati aditionale de secretariat

Cerinte

- Absolvent studii superioare;
- Cunostinte de operare PC si cunoasterea pachetului Microsoft Office;
- Persoana punctuala, organizata, serioasa, responsabila, cu atentie sporita la detalii si rezistenta la munca de rutina; integritate
- Capacitatea de a lucra cu termene limita;
- Capacitatea de a lucra in echipa, dar si independent;
- Permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix + bonuri de masa (dupa perioada de proba)

Trimite CV