Click aici »

Asistent Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Serviciu clienti
Data introducerii
31-01-2011
Data actualizare
31-01-2011

Descrierea postului

- asigura administrarea financiara a companiei: plati cash si interbancare, plata salariilor
- achizitii: studii de piata, negocierea si incheierea contractelor cu furnizorii, mentinerea relatiei cu furnizorii, achizitii prin leasing sau fonduri structurale
- mentinerea legaturii cu firma de contabilitate, contabilitate primara, transmiterea si cererea de documente de la contabilitate
- asigura suport logistic angajatilor firmei
- emiterea facturilor si a contractelor cu clientii
- administrarea documentatiei necesare parcului auto al firmei
- intocmire de rapoarte la cerere.

Cerinte

- studii superioare (profil tehnic sau ASE)
- experienta in contabilitate primara
- responsabilitate, flexibilitate, abilitati de comunicare si relationare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv;
- Reale posibilitati de dezvoltare alaturi de profesionisti.