Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
26-04-2016
Data actualizare
26-04-2016

Descrierea postului

- Promovarea serviciilor Centrului National de Training EDUEXPERT;
- Redactarea documentelor si corespondentei de protocol;
- Preluarea apelurilor telefonice, faxurilor, precum si e-mail-urilor de interes general;
- Furnizarea asistentei si suportului tehnic clientilor;
- Participarea intensa si activa la realizarea obiectivelor Centrului National de Training EDUEXPERT.

Cerinte

- Studii superioare;
- Experienta relevanta pe o pozitie similiara - minim 6 luni;
- Abilitati de analiza, sinteza si interpretare a informatiilor;
- Bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office in special Word si Excel);
- Bun vanzator, orientat catre necesitatile clientului;
- Aptitudini de prezentare;
- Capacitate de planificare si prioritizare;
- Abilitate de a rezolva probleme.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Pachet salarial atractiv
-Posibilitate de dezvoltare profesionala