Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
07-04-2016
Data actualizare
13-04-2021

Descrierea postului

- mentine evidenta pentru diferite produse;
- preia comenzile telefonice sau prin e-mail, pregateste actele necesare expedierii acestor comenzi, ambaleaza produsele comandate;
- ofera informatii referitoare la produsele comercializate de societate;
- programeaza intalniri in agenda Directorului;
- elaboreaza si redacteaza rapoarte si situatii cerute de management;
- copiaza / redacteaza diferite documente;
- mentine legatura cu partenerii societatii;
- promoveaza imaginea firmei prin activitatea pe care o desfasoara;
- reprezinta ocazional societatea la diferite expozitii / targuri;
- diverse activitati de secretariat;

Cerinte

- cunostinte Office (Excel, Word) - se va da un mic test;
- limba Engleza;
- abilitati de comunicare si relationare;
- claritate si coerenta in exprimarea scrisa si verbala;
- abilitati de organizare si planificare;
- persoana punctuala, organizata, serioasa, sociabila;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru Luni-Vineri 09 - 17:30
Masa de pranz asigurata
Decontare transport STB - Metrorex

Trimite CV