Click aici »

Asistent Manager

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Carei, Satu-Mare Carei Satu-Mare
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Marketing
Data introducerii
29-10-2015
Data actualizare
29-10-2015

Descrierea postului

-organizeaza agenda managerului

-realizeaza interfata intre managerul companiei si ceilalti interlocutori interni (angajatii companiei) si externi (clienti, furnizori de materie prima si materiale etc.)

-realizeaza activitati de marketing si asistenta in activitati de vanzare

-realizeaza primirea si distribuirea corespondentei

-intocmeste, redacteaza si gestioneaza documente de interes general

-mentine un sistem eficient de arhivare si indosariere a documentelor si a corespondentei relevante

-efectueaza activitati administrative de rutina

-raspunde de pastrarea confidentialitatii asupra datelor si informatiilor la care are acces

-primeste vizitatori, organizeaza protocolul si intalnirile de afaceri

Cerinte

-studii: absolvent al invatamantului superior sau mediu

-cunostinte operare calculator: Office, Outlook Express, Internet

-cunostinte de limba engleza si germana

-permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

-oportunitate de construire a unei cariere intr-un mediu dinamic

-dobandirea de cunostinte si acumularea de experienta de la o echipa cu inalte standarde de pregatire si profesionalism

-pachet atractiv de beneficii (comisioane si bonusuri functie de performanta)