Click aici »

Asistent manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Comert
Data introducerii
13-07-2015
Data actualizare
13-07-2015

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Asistent manager-asista Online managerul in ativitatile zilnice
- Proceseaza si organizeaza diverse documente si evenimente.
- Colecteaza, analizeaza si sintetizeaza informatiile necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
- Comunica cu clientii finali si B2B

Cerinte

Cerinte:
- Studii superioare / student FF
- Bune cunostinte de operare PC
- Bune cunostinte de limba engleza
- Abilitati de comunicare;
- Organizare proprie excelenta;
- Spirit de echipa si flexibilitate in relatia cu cei din jur
- Atitudine puternic pro-activa
- Persoana serioasa si corecta
- Nu e necesara o experienta anterioara
- Cunostintele de operare cu Photoshop reprezinta un avantaj
- Posesia permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj
Responsabilitati:
- Asista Online managerul in ativitatile zilnice

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Training professional
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar si dinamic, aflat in plina dezvoltare
- Pozitie stabile si posibilitati de dezvoltare profesionala
- Pachet salarial motivant