Click aici »

Asistent Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
28-02-2015
Data actualizare
28-02-2015

Descrierea postului

Activitati de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri,protocol,administrativ)
Activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata,achizitii ca asistent al managerului general

Cerinte

Studii superioare economice.
Cunostinte operare PC si viteza de lucru (Word, Excel - calcul tabelar ordinar)
Limba engleza - nivel mediu scris si vorbit
Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
Inclinatii certe pentru activitatea comerciala
Persoana atenta la detalii
Permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant in functie de performante;
Bonusuri corelate cu performanta

Candidatii selectati primesc invitatie telefonic si pe email pentru Video Interviu.